Faq

Z uwagi na typowo domowy charakter działalności naszego hotelu, liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Sugerujemy aby w miarę możliwości rezerwacji dokonywać z przynajmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem a w przypadku chęci pozostawienia zwierzęcia w okresie wszelkich świąt lub wakacji rezerwacje należy przesłać zdecydowanie wcześniej.
Do hotelu zwierzak zabiera książeczkę z aktualnymi szczepieniami i odrobaczeniem, kocyk lub posłanie jeśli takie ma, ulubioną zabawkę bądź inną rzecz pachnącą domem. Prosimy nie zabierać miseczek, kuwet i żwirku chyba że zwierzaczki są do nich wyjątkowo przywiązane.
W ramach naszej działalności oferujemy Państwu transport do i z hotelu na terenie Trójmiasta i okolic. Stawka za transport to 2.50 zł/km (minimum 50 zł) Przy pobycie powyżej 14 dni dowóz do 20 km gratis.
Jeśli zajdzie konieczność by zwierzę pozostało w naszym hotelu na okres dłuższy niż to początkowo ustalono, wówczas wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać maila z informacją dotyczącą dalszego pobytu.
Oczywiście ! jeśli będą Państwo chcieli by zwierzę przed dłuższym pobytem poznało nas i nasze zwierzaczki istnieje możliwość pozostawiania go na parę godzin dziennie. Opłata za taki pobyt ustalana jest indywidualnie zależnie oczywiście od czasu pobytu próbnego.
Do naszego hotelu przyjmowane są zarówno psy dorosłe jak i szczeniaki. Ceny pobytu uzależnione są od wieku szczeniaka i zakresu opieki.
Wszystkie przebywające w naszym hotelu zwierzęta maja swobodę i nie są nigdzie zamykane. Oczywiście osobne pomieszczenia są przewidziane dla psów i osobne dla kotów. Podczas ich pobytu nasz dom staje się ich domem i maja możliwość swobodnego poruszania się.
Tak, Hotel Pupila jest jedną z gałęzi działalności firmy CMS CENTER Sp z o.o. i w momencie pozostawiania zwierzaczka zostaje podpisana umowa. Możemy również wystawić FV na nasze usługi, akcesoria lub karmę.
Wyżywienie na czas pobytu może zapewnić właściciel. Istnieje też możliwość zakupu karmy na miejscu w naszym sklepie, bądź wybrania opcji z wyżywieniem. Na specjalne życzenia możemy też gotować specjalne posiłki, bądź przechowywać w zamrażarce wyżywienie dostarczone przez właściciela.
Aby dokonać rezerwacji należy przesłać do nas umieszczony na naszej stronie formularz rezerwacji. Po otrzymaniu przez nas takiego zgłoszenia dokonujemy rezerwacji o czym zostaną Państwo poinformowani na podany w formularzu adres e-mail.
Opłata za cały okres ustalonego pobytu pobierana jest zawsze z góry w dniu przyjazdu nowego mieszkańca do hotelu.
Nasz hotel ma typowo domowy charakter i przebywają w nim tylko pieski ras uznanych za małe. By zapewnić im komfort pobytu nie przyjmujemy psów ras dużych i uznanych za agresywne.